Třetí ročník strojírenské olympiády

spsoaub Novinky

Již potřetí se žáci naší školy zúčastnili krajského kola strojírenské olympiády, kterou pořádá Střední průmyslová škola ve Zlíně. V konkurenci dalších tří průmyslových škol Zlínského kraje se soutěžící z naší školy neztratili a na předchozí dvě vítězství našich studentů navázali krásným třetím místem Lukáše Lysáčka, který vloni tuto soutěž ve Zlíně vyhrál. Naši školu reprezentoval soutěžní tým čtvrťáků oboru strojírenství ve složení Ladislav Drozd, Lukáš Lysáček, Václav Matějka a Dominik Sedlář. Všichni naši žáci podali vyrovnané výkony a i přes velmi tvrdou konkurenci drželi ve všech disciplínách krok se soutěžícími z ostatních škol. Klukům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do nejbližších měsíců přejeme stejnou porci energie, úsilí a štěstí při zdolávání zkoušky z dospělosti.

Za předmětovou komisi strojírenství Petra Janíčková