V silné konkurenci gymnázií jsme vybojovali krásné druhé místo

spsoaub Novinky

Naše škola opět dokázala, jak kvalitní studenty má. Dne 24. března 2021 proběhla soutěž Show-off. Jedná se o celouniverzitní soutěž prezentačních dovedností studentů v anglickém jazyce pořádanou UTB ve Zlíně. I letošní ročník se konal ve spolupráci se středními školami. A tak kromě vysokoškoláků soutěžili i nejlepší středoškoláci. V porotě zasedali přední osobnosti univerzity a jejich významní partneři.

UTB se snaží, aby byl každý ročník unikátní. Doba sama určila, v čem byl letošní jubilejní ročník vskutku netradiční. Poprvé v historii si tak studenti tuto celouniverzitní soutěž vyzkoušeli online.

Střední školy ze Zlínského kraje se mohly pochlubit studenty s brilantní angličtinou a zajímavými prezentacemi.

Naši školu reprezentoval Kristián Jilg (ME3) a Matěj Kročil (ME2B), který v konkurenci gymnázií obhájil úžasné 2. místo. Studenti se pečlivě připravovali pod vedením vyučujících anglického jazyka. A hodiny práce se zúročily!

Matějovi gratulujeme za ocenění jeho nevšední prezentace o prokrastinaci, kterou pojal s humorem sobě vlastním.

Blanka Smetanová, Iveta Juráková

Vyučující AJ