Vánoční akademie 2015

spsoaub Novinky

První pololetí školního roku jsme zakončili tradiční Vánoční akademií – variací zábavných scének, parodií, hudebních a tanečních vystoupení.

Koledou hranou na klarinet si získal publikum Jan Smetana ze třídy S3. Pronikavými tóny klavíru upoutal Jakub Kučera z ME2A. Strunami kytar rozezněli sál Vendula Dudová ze třídy SC3, Petr Sedlařík z S2 a Jiří Machýček      z ME2B. O tom, že i těhotenství může být nakažlivé stejně jako běžné nachlazení, jsme se dozvěděli jenom díky studentům čtvrtého ročníku obchodní akademie. Široký úsměv diváků zajistili pánové ze třídy ME3, když všem přiblížili, kolik kilo je kilo cementu a jakou barvu má růžová barva. K udržení humorné atmosféry přispěly třídy KS2 a K2, když si pozvaly „na slovíčko“ samotnou hlavu státu. V rytmu tance to rozproudila děvčata z OA2. A nelze ani opomenout rozruch, který způsobila imitace našich pedagogů studenty z K3. Ti nám, mimo jiné, připomněli, co by náš pan ředitel nikdy neřekl: „Jsme zastaralá škola,“ nebo „To ředitelské volno určitě dostane,“ a co tak? „Klidně můžete chodit do školy i v teplácích.“ 🙂

V rámci tohoto galadodpoledne jsme měli možnost zhlédnout nejenom sérií poutavých představení, ale mohli jsme také pokynout projíždějícímu vlaku plnému fanoušků FC Slovácka z řad studentů třídy KS3.

To a mnohé další přinesl letošní ročník oblíbené předvánoční školní akce.

S Vánoční akademií se neodmyslitelně pojí řada ocenění. Některá z nich jsou dokonce podpořena příjemnou finanční odměnou. Nejoblíbenější učitelé, nejzdatnější sportovci, největší aktivisté, nejpilnější studenti – ti všichni získali svou vlastní trofej.

A kdo patřil mezi ty nejlepší z nejlepších?

KATEGORIE

VÍTĚZOVÉ

Nejoblíbenější učitel teoretické výuky

  1. Viktor Machala
  2. Miroslav Bublík
  3. Petr Novosád

Nejoblíbenější učitel praktické výuky

  1. Josef Dulínek
  2. Pavel Urbánek
  3. David Hrdina

Nejoblíbenější třída

  1. KS2
  2. P2
  3. S1

CENA GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

Nejlepší student školy

     Lukáš Pinďák ME4

Nejlepší student učebních oborů

oblast strojírenství

     Martin Doležal KS3

     obor nástrojař

Nejlepší student učebních oborů 

oblast elektro

     Tomáš Vaculík K3

     obor elektrikář

Nejlepší sportovkyně

     Kateřina Hrabalová OA2

Nejlepší sportovec

     Josef Zámečník P2

Vítězové školního přeboru v kopané

David Sedláček, Dominik Slavíček,  Lukáš Bača, Josef Gregůrek,Josef Posolda, Dominik Mahdal, Marcel Rapant a Daniel Žák, KS2

ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ

Za práci ve školním redakčním týmu

    Petr Javořík ME3

    Lukáš Tříska ME3

    Jakub Kučera ME2A

Za vítězství v krajském kole

Strojírenské olympiády

    Lukáš Lysáček S3

                                                                AJé