Vánoční turnaj aneb jsme stále v pohybu

admin Novinky

Opět po roce se včera konal vánoční fotbalový turnaj tříd. Letos se přihlásilo 19 týmů, což byl oříšek pro nás organizátory. Rozlosování jsme se snažili udělat co nejspravedlivěji a všem hráčům i fanouškům moc děkujeme za hladký a fair play průběh.

Turnaj nám nachystal hned několik překvapení. Nejprve Holky OA si vybojovaly postup do 2. kola, v kterém porazily tým ME1B. Bohužel na Holky  a tým K1 padl los, který je poslal do vyřazovacího 3. kola. Děvčata týmu K1 podlehly, ale se ctí a po velmi dobrém výkonu obou týmů. Kluci z K1, jakožto nováčci, se tak ocitli v semifinále, kde narazili na zkušený tým ME3A. Avšak i tento tým po penaltách skolili a zcela zaslouženě si zahráli o první místo a titul mistra SPŠOA. ME2A již loni předvedli neskutečný výkon v roli nováčků a letos si vítězství vzít nedali a titul Mistři SPŠOA získali naprosto oprávněně.  Ve všech utkáních hráli pěkný fotbal a jejich výkon byl stabilní a jistý.

Na třetím místě se umístil tým ME4A a čtvrté místo obsadili hoši z ME3A.

Děkujeme všem za krásný sportovní zážitek. Jsme rádi, že jste stále v pohybu a my všichni zúčastnění  jsme dokázali školu rozhýbat a vnést do ní pohodovou sportovní atmosféru.

Přejeme vám všem krásné svátky a spoustu sportovních úspěchů a zážitků v roce 2024.

Za organizační tým Ondřej Hudeček, Matěj Lorenc, Miroslav Bublík, Viktor Machala a Petra Balijová.

Gallery not found.