Žáci si užívají volna, učitelé se vzdělávají

spsoaub Novinky

Dne 26. 10. 2017 uspořádala naše škola v budově Inovačního a rozvojového centra workshop společnosti DMG MORI Czech, s. r. o., která patří mezi přední světové výrobce CNC obráběcích strojů.Tato mezinárodní společnost se specializuje rovněž na hi-tech stroje, jako jsou soustruhy, frézky, pokrokové technologie – ULTRASONIC, LASERTEC či softwarové řešení a systémy.

Odborníci ze společnosti DMG MORI Czech, s. r. o.,Seco Tools CZ s.r.o. a Blaser Swisslube CZ, s.r.o. přijeli, aby předali pedagogům středních odborných škol Zlínského kraje novinky a informace o progresivním způsobu obrábění a současně jim i předvedli praktické ukázky na CNC obráběcích strojích, které se nachází přímo na naší školní dílně a slouží pro odbornou výuku žáků.

Školení se zúčastnilo přes 30 zájemců, mezi které patřila i většina našich vyučujících odborného výcviku či vyučujících odborných předmětů zaměřených na oblast strojírenství.