Závod všestrannosti

adminNovinky

Ve čtvrtek 11. června se na stadionu v Holešově uskutečnil první ročník krajského závodu všestrannosti o putovní pohár hejtmana Zlínského kraje. Soutěže se zúčastnila také SPŠOA Uherský Brod. Do klání se zapojilo téměř 30 škol a celkem 48 týmů chlapců a dívek.

Soutěž prověřila nejen fyzickou kondici, ale i spolupráci, orientaci a schopnost rychle reagovat v různých situacích. Na stanovištích si účastníci vyzkoušeli například disciplíny vědomostní test z BESIPu, silovou štafetu, topografii, první pomoc nebo střelbu z laserové pušky.

Naši žáci podali velmi pěkné výkony – družstvo chlapců obsadilo v silné konkurenci vynikající 7. místo, dívky po statečném výkonu skončily na 20. místě.

Mezi chlapci zvítězilo Gymnázium Františka Palackého ve Valašském Meziříčí, u dívek si první místo odnesla VPŠ a SPŠ MV v Holešově.

Velké poděkování patří našim studentům za aktivní přístup při přípravě, chuť bojovat v samotném závodě i celkově skvělou reprezentaci školy.

Chlapecký tým tvořili Michal Miškeřík, David Úlehla, Adam Šácha a Vojtěch Šilc, třída ME3A.

Dívčí tým reprezentovaly Anna Horáková, Ingrid Homolková, Adéla Vítková a Natálie Matušová, třída SC2.

Celý den se nesl ve znamení sportu, spolupráce a fair play – prostě jsme si to pořádně užili a odvezli si spoustu fajn zážitků.

MB