O naší škole

Jsme škola, kde nemusíš dělat kompromisy.

Kdo jsme?

Máme řadu úspěšných absolventů, kteří díky studiu u nás skvěle ovládli své řemeslo a po škole se hladce uplatnili. Získáš kvalitní praxi ve firmách, uděláš si cenné osvědčení a certifikáty a budeš perfektně připraven/a do praxe, což ocení zaměstnavatelé.

Máme celkem jedenáct oborů od těch technických až po veřejnosprávní a sociální, takže nebudeš mít problém najít si ten svůj. A po studiu můžeš pokračovat klidně na vysokou školu.

Něco navíc

Studium u nás nejsou jen zajímavé obory a kvalitní výuka. Chceme, aby měli naši studenti možnost se rozvinout ve všech směrech.

Chodíme do Hi-tech centra

Centrum pro výuku a prezentaci Hi-technologií je unikátní místo, kde jsou žákům prezentovány nejnovější poznatky z vědy a výzkumu, trendy a novinky hi-technologií z průmyslové oblasti, zejména ze strojírenství, elektrotechniky i "zelených technologií".

Vybavení centra

• Měřicí rameno FARO s laserovým skenovacím zařízením pro snímání 3D objektů
  • 3D tiskárna uPrintPlus pro tisk modelů a tvorbu 3D prototypů
  • Multifunkční obráběcí stroj OKUMA
Více na stránkách Centra ZDE.

Máme vlastní autoškolu

Máme vlastní školní autoškolu, díky které si každý náš student může udělat řidičský průkaz skupiny B na osobní automobil.

Kromě toho nabízíme i služby pro veřejnost, jako jsou třeba kondiční jízdy a školení.

Více na stránkách autoškoly ZDE.

Mezinárodní spolupráce

Kromě spolupráce s řadou prestižních českých partnerů jsme navázali spolupráci také na mezinárodní úrovni. Naši studenti tak mohou využít například oblíbeného známého programu Erasmus+ nebo projektu Comenius - Projekty Partnerství škol.

Více o mezinárodní spolupráci ZDE.

Spolupráce s vysokými školami

Chcete vědět, proč je studium u nás výhra?

Všechny důvody najdete zde