Mezinárodní projekt DOFE před 20 hodinami, 24.6.2022 - Máme za sebou první rok plnění úkolů
Slavnostní předávání výučních listů před 2 dny, 23.6.2022 - Jak se říká, je to doma
Facebook Like Box

Kontakty Nivnická

Adresa: Nivnická 1781, Uherský Brod, 688 01

Vedení školy - hospodářští pracovníci - správci

 Funkce Jméno E-mail Telefon
 Ředitel školy PaedDr. Rostislav Šmíd rsmid@spsoa-ub.cz 572 622 900
 Statutární zástupce  Ing. Petr Matěk pmatek@spsoa-ub.cz 572 622 960
 Sekretářka ředitele Dana Ondrůšková spsoa@spsoa-ub.cz 572 622 901
 Informace o studiu Ing. Dana Hodulíková dhodulikova@spsoa-ub.cz 572 622 907 
 Zástupce ředitele TV Mgr. Lucie Dubravová ldubravova@spsoa-ub.cz 572 622 902
 Zástupce ředitele OV Ing. Pavel Ondra pondra@spsoa-ub.cz 572 622 903
 PR manažerka školy Mgr. Adriana Juřeníková

 ajurenikova@spsoa-ub.cz

 572 622 907
 Výchovný poradce Ing. Alena Buráňová aburanova@spsoa-ub.cz 572 622 964
 Ekonomka Ing. Jitka Slavíčková jslavickova@spsoa-ub.cz 572 622 908
 Mzdová účetní Alena Rolencová arolencova@spsoa-ub.cz 572 622 906
 Správce počítačové sítě  Bc. Jiří Doležal, DiS. jdc@spsoa-ub.cz 572 622 931
 Správce počítačové sítě Ing. Richard Kerek  rkerek@spsoa-ub.cz 572 622 963
 Domov mládeže RNDr. Šárka Rytinová srytinova@spsoa-ub.cz

 DM Větrná

 739 533 190

 DM Havřice
 730 844 821
 CCV Ing. Josef Martinák

 jmartinak@spsoa-ub.cz

 572 622 932
 Sborovna pedagogů         ------------------             ------------------ 572 622 904
 Sborovna učitelů     odborného výcviku         ------------------             ------------------ 572 622 905
 Vedoucí výrobyPavel Urbánek

 purbanek@spsoa-ub.cz

 572 622 914
 ŠkolníkRadek Plášek rplasek@spsoa-ub.cz 572 622 980
 Výdejna - dílny

Jiří Sladký

Jana Ondrůšková

 jsladky@spsoa-ub.cz

 jondruskova@spsoa-ub.cz

 572 622 915


Učitelé teoretických předmětů a odborného výcviku

Učitel
                    e-mail                 telefon
Petra Balijová
pbalijova@spsoa-ub.cz572 622 965
Bradáč Svatopluk
sbradac@spsoa-ub.cz572 622 916
Bublík Miroslav
mbublik@spsoa-ub.cz572 622 965
Buráňová Alena
aburanova@spsoa-ub.cz   572 622 964
Bělohrad Luboš
lbelohrad@spsoa-ub.cz572 622 961
Bogar Kryštof
kbogar@spsoa-ub.cz572 622 932
Doležal Jiří
jdolezal@spsoa-ub.cz572 622 931
Doležal Jan
hdolezal@spsoa-ub.cz572 622 930
Dolina Tomáš
tdolina@spsoa-ub.cz572 622 954
Dubrava Jaroslav
jdubrava@spsoa-ub.cz572 622 933
Dulínek Josef 
jdulinek@spsoa-ub.cz572 622 954
Dulínková Alena
adulinkova@spsoa-ub.cz572 622 918
Fojtík Martin 
mfojtik@spsoa-ub.cz572 622 911
Gerlich Petr
pgerlich@spsoa-ub.cz572 622 930
Hečová Dagmara
dhecova@spsoa-ub.cz572 622 918
Hudeček Ondřej
ohudecek@spsoa-ub.cz572 622 912
Hrdina David
dhrdina@spsoa-ub.cz572 622 914
Chamulová Hana
hchamulova@spsoa-ub.cz572 622 968
Jančařík Ladislav
ljancarik@spsoa-ub.cz572 622 962
Janíčková Petra
pjanickova@spsoa-ub.cz572 622 910




Jantošovič Tomáš
tjantosovic@spsoa-ub.cz572 622 930
Juriga Jakub
jjuriga@spsoa-ub.cz-
Juráková Iveta
ijurakova@spsoa-ub.cz572 622 988
Jeřábek Ondřej
ojerabek@spsoa-ub.cz572 622 961
Kaisler Petr
pkaisler@spsoa-ub.cz572 622 988
Kerek Richard
rkerek@spsoa-ub.cz  572 622 963
Kočicová Dagmar
dkocicova@spsoa-ub.cz  572 622 966
Kohoutková Ludmila
lkohoutkova@spsoa-ub.cz572 622 922
Kolář Jiří
jkolar@spsoa-ub.cz572 622 930
Mahdal Antonín
amahdal@spsoa-ub.cz572 622 933
Matěk Petr
pmatek@spsoa-ub.cz572 622 960
Machala Viktor
vmachala@spsoa-ub.cz572 622 961
Martinák Josef
jmartinak@spsoa-ub.cz572 622 932
Mikulcová Marie
mmikulcova@spsoa-ub.cz572 622 967
Navláčil Rostislav
rnavlacil@spsoa-ub.cz572 622 914
Nevařil Josef
jnevaril@spsoa-ub.cz572 622 962
Nevařilová Ludmila
lnevarilova@spsoa-ub.cz572 622 962
Nová Elena
enova@spsoa-ub.cz572 622 922
Novosád Petr
pnovosad@spsoa-ub.cz572 622 988
Obadalová Soňa
sobadalova@spsoa-ub.cz572 622 968
Ondra Pavel
pondra@spsoa-ub.cz572 622 903
Ondrůšek Petr
pondrusek@spsoa-ub.cz572 622 919
Polách Filip
fpolach@spsoa-ub.cz572 622 954
Salvet Tomáš
tsalvet@spsoa-ub.cz572 622 914
Skopal Lukáš
lskopal@spsoa-ub.cz-
Slintáková Dana
dslintakova@spsoa-ub.cz572 622 918
Smetanová Blanka
bsmetanova@spsoa-ub.cz572 622 922
Šmíd Rostislav
rsmid@spsoa-ub.cz572 622 900
Tesař Petr
ptesar@spsoa-ub.cz572 622 914
Urbánek Pavel
purbanek@spsoa-ub.cz572 622 914
Vaculíková Eva
evaculikova@spsoa-ub.cz572 622 966
Vaňková Zuzana
zvankova@spsoa-ub.cz572 622 965
Vašků Lenka
lvasku@spsoa-ub.cz572 622 988
Vlková Monika
mvlkova@spsoa-ub.cz572 622 967
Vráblíková Romana
rvrablikova@spsoa-ub.cz572 622 967
Weiserová Radomíra
rweiserova@spsoa-ub.cz572 622 968