4střední.UB – první studentský happening v našem městě

admin Novinky

16. listopad a 4střední.UB – to je nová akce vítající studenty prvních ročníků brodských středních škol v našem městě!
Toto unikátní spojení 4 škol za podpory jejich ředitelů a představitelů města Uherský Brod přinese novým studentům řadu výhod v podobě nejrůznějších slev – do kina, aquaparku, hvězdárny, planetária, knihovny nebo také na zimní stadion. Sloužit k tomu bude tzv. bonusová karta s kreditem 645 Kč pro každého z nich. „Studenti tak získávají jakousi ochutnávku nejrůznějších aktivit, které naše město veřejnosti nabízí,“ uvedl ve svém projevu přítomný místostarosta Ladislav Kryštof.
Akci, která symbolicky navazovala na události 17. listopadu, kdy slavíme Mezinárodní den studentstva, provázel bohatý program. Na pódiu zazářil se svými autorskými songy také náš student rapper WEVE. Nechyběl folklór, moderní tanec ani představení  krás a nepřeberných možností města UB…
Historicky první ročník 4střední.UB zjevně úspěšně vstoupil do dějin a navíc to vypadá, že studovat v Uherském Brodě se vyplatí!
Událost si nenechala ujít ani regionální televize TVS. Brzy se tak můžete těšit na reportáž přímo z Vašich televizních obrazovek.