Den pátý, den poslední

spsoaub Novinky

Říká se, že smích a radost lidi sbližuje. A možná bychom sami ještě do dnešního dne nevěřili, jak velká pravda se v tomto moudru skrývá.

Poslední den je zkrátka poslední, proto nebyl čas ztrácet čas.

A abychom se na tyto poslední společně strávené chvíle dobře naladili, pozvali jsme naše nejmladší na hodinku muzikoterapie, kterou si v předchozích dnech vyzkoušeli i starší táborníci.

Na řadu mělo přijít ještě několik senzačních HI-technologií, bez jejichž vyzkoušení bychom nemohli děti z táboru propustit. A tak naši nejmladší kouzlili z 3D scannerem a naši starší a zkušenější pronikli do dokonalosti automatizace, kde se učili manipulaci s robotickou rukou.

Kdo měl zájem, ten si mohl připomenout čas Vánoc, poutí a dalších chvil, při kterých se zdobí perníčky. Kreativci si našli své při kreslení motivů na vlastní trička a přístupný byl také kinect, stavebnice boffin, ping-pong, stolní fotbálek a další aktivity, dle toho, kdo má co rád a na co má náladu.

Před nezvratným koncem našeho týdenního maratonu jsme se všichni sešli u táborového ohně, kde jsme ve společnosti rodičů, sourozenců a kamarádů našich malých středoškoláků, vyhodnotili celotýdenní snažení všech táborníků, kteří celý týden sbírali body za své výkony u jednotlivých aktivit.

A co bylo dál…?

Děkujeme všem dětem, že byly s námi. Děkujeme za úsměv a jiskřící oči, které nám byly odměnou.

Děkujeme také rodičům za vloženou důvěru a těšíme se OPĚT ZA ROK na našem příměstském táboře ŠKOLA HROU ANEB TÝDEN STŘEDOŠKOLÁKEM.

A kdo by nás chtěl vídat i ve školním roce, ten má možnost se přihlásit do našeho celoročního kroužku AKADEMIE MLADÝCH TECHNIKŮ více ZDE

Pozor! Kapacita je omezená