Dny otevřených dveří

admin Novinky

Téměř šest stovek návštěvníků z řad zájemců o studium, rodičů, bývalých absolventů a dalších přátel školy – taková je bilance letošních Dnů otevřených dveří SPŠOA. Stejně jako v každém roce si škola připravila bohatý program, v rámci kterého si zájemci mohli vyzkoušet řadu nevšedních aktivit.

Za zmínku stojí práce s nejrůznějšími moderními technologiemi z výuky našich studentů, virtuální realita, 3D kino, výroba svíček za pomoci robota, hra minecraft v prostředí SPŠOA z dílny našich mechaniků elektrotechniků nebo také představení stáží a projektů studentů Obchodní akademie. To vše a mnohé další bylo součástí nabídky zpestřující prohlídku školy.

Pevně věříme, že se Vám u nás líbilo. Děkujeme, že jste s námi byli, a doufáme, že se zase brzy setkáme. Třeba už v pátek 27. ledna 2023, kdy se opět otevřou brány naší školy.

Podívejte se na pěknou sbírku momentek zachycujících víkendovou atmosféru naší školy. Autory jsou učitelé Petr Kaisler, Kryštof Bogar a Lucie Sekaninová.