Holešovská regata

spsoaub Novinky

V sobotu 22. 6. 2019 se konal již 9. ročník Holešovské regaty, který kromě spousty dobré muziky a zábavy nabízí také přehlídku netradičních plavidel.

Naše škola letos poprvé také vyslala své plavidlo do souboje s ostatními. Odhodlaná posádka našeho plavidla nejen, že úspěšně doplula do cíle, ale předvedla skvělou show a svým nasazením pobavila všechny přítomné diváky.

Už teď se těšíme na další ročník, ve kterém využijeme nasbírané zkušenosti a s vylepšeným plavidlem opět zdoláme nástrahy Holešovského kanálu.

Neplující kapitán Ing. Josef Martinák

Zaznělo o naší škole:

Batman vs. Superman

Připlouvá plavidlo Střední průmyslové školy a Obchodní akademie Uherský Brod, na kterém se právě schyluje k epickému souboji mezi těmito dvěma hrdiny. Pouze díky dokonalému návrhu a použití nejkvalitnějších vesmírných materiálů unese ring tíhu těchto dvou borců. Souboj je to pravdu nevídaný, ale diváci se nemusí ničeho bát, kvalitní ocelová lana jsou dokonalou ochranou. Rozhodčímu nikdo z nás nezávidí, jestli se boj zvrhne, těžko to dokáže někdo zastavit. Doufejme tedy, že vše proběhne v rámci super-hrdinských pravidel a všichni se na konci dozvíme, zda zvítězil náš favorit. 🙂

Děkujeme tým SPŠOA Uherský Brod