Kdo se stane mistrem ČR v CNC frézování?

admin Novinky

To se už brzy ukáže! Naše škola se přihlásila do celorepublikové soutěže HLEDÁME MISTRA ČR V CNC FRÉZOVÁNÍ 2023, která se uskuteční pod záštitou společnosti SKILLS Czech republic.

Náročnost a konkurence soutěže je vysoká. Kandidáti na mistra republiky nemusí být jen studenti středních technických škol, ale i zájemci z praxe ve věkovém limitu do 23 let. Naši školu reprezentují žáci 2. ročníku oboru obráběč kovů Petr Švehlák a Daniel Fibichr.

Momentálně pracujeme na výrobě kvalifikačního dílce, který následně spolu s technickými dokumenty pošleme společnosti SKILLS ke kontrole. Ta vybere pětici finalistů, kteří se zúčastní finále, jenž proběhne v listopadu v Brně, v sídle firmy DMG – Mori.

Tímto děkujeme firmě NTS PROMETAL Machining za podporu v podobě dodání materiálu k výrobě soutěžních výrobků a našim studentům držíme palce!

Jaroslav Dubrava, učitel