Letní příměstský tábor je opět tady

admin Novinky

Včera jsme odstartovali devátý ročník našeho legendárního letního příměstského tábora Škola hrou aneb Týden středoškolákem. Letos se s námi rozhodly strávit báječné prázdniny více než čtyři desítky dětí. Netradiční zábava plná poznání a nových zkušeností, to vše a mnohem více čeká naše táborníky tento týden.
První táborový den se naše děti musely nejprve seznámit. K tomu jsme si dopomohli formou zábavných seznamovacích her. Dokonce jsme si vytvořili i naši vlastní táborovou seznamku. Potom, co už z nás byli kamarádi, jsme si vyzkoušeli interaktivní programování, hráli si se stavebnicemi Boffin a také jsme si i vyzkoušeli modelování ve 3D, se kterým pracují ve výuce naši velcí středoškoláci. Svět 3D jsme popravdě vzali útokem a doplnili ho ještě o film v našem školním 3D kině. A abychom zapojili do našeho dne i trochu řízeného pohybu, roztančili jsme naše boky v rytmu hudby pomocí kinectu.
Jo, den to byl skvělý a na začátek toho bylo opravdu dost.
Nevíme, jak naše děti, ale my jsme večer usínali s hlavou plnou krásných zážitků.
Tak zase zítra!