Ministr financí Andrej Babiš navštívil naši školu

spsoaub Novinky

V pátek 27. května 2016 jsme dostali možnost položit otázku úřadujícímu ministru financí ČR – Andreji Babišovi. Ten zavítal do naší školy při příležitosti návštěvy Zlínského kraje, konkrétně firmy Slovácké strojírny. Dalšími body programu byla například i návštěva uherskohradišťské nemocnice či věznice.

Šanci potkat se tváří v tvář s tímto populárním politikem a podnikatelem, který je řazen mezi jednoho z nejbohatších českých občanů, dostali všichni zaměstnanci firmy SUB i všichni zaměstnanci a žáci naší školy.

Tato netradiční návštěva vzbudila zájem i v některých našich partnerech z firemních sfér. Proto lze konstatovat, že celkové obsazení účastníků besedy bylo opravdu různorodé.

Více než půlhodinové čekání přišlo v opomnění. Beseda se nesla v přátelské a uvolněné atmosféře. Témata byla zajímavá – aktuální i dobová. V průběhu dvouhodinového debatování padlo mnoho dotazů, na které ministr financí ochotně a otevřeně reagoval. Stejně tak padla i řada návrhů na změny a vylepšení. I těm se dostalo vyslyšení a přislíbení k dalšímu projednání.

Ačkoli byl Andrej Babiš ten den nařčen médii z populistického rozdávání koblih na Slovácku namísto plnění povinností ve Sněmovně, my jsme byli tímto obzory rozšiřujícím setkáním poctěni a imaginárními koblihy zasyceni. 😉

AJé

https://www.spsoa-ub.cz/cardfiles/card-1026/card-13475/img/43218b010d4ef8b69c1c1f056deecf43.jpg