Poslední táborový den

admin Novinky

Poslední táborový den byla znát lehká nostalgie z toho, že něco krásné končí. A možná právě proto, že jsme dobře věděli, že se vidíme naposled, konečné chvíle jsme si náležitě užili. Oddali jsme se opět sportu, podívali se na film ve 3D kině, vyrobili si lapače snů, aby se nám hezky v noci spalo, a taky jsme si vytvořili barvité 3D obrázky z papírů. Ti z nás, kteří ještě nebyli na kinectu, to pořádně rozjeli v rytmu disco. Naopak ti, co si nevyzkoušeli hledání QR kódů, se stali luštiteli zapeklitých záhad. Co by to byl za technický tábor, kdybychom si nevyzkoušeli i práci tzv. ajťáků? Poslední hodinu před absolutním finále jsme se tak ponořili do tajů grafických programů a programovali jsme a programovali, až se z nás kouřilo.

Slavnostní ukončení tábora pak probíhalo v tradičním duchu u plamenů táborového ohně a opékání buřtů. Letos se k nám připletl i letní deštík, který naznačoval jediné, a to, že nám prší štěstí na cestu! Samozřejmě nechybělo ani očekáváné vyhlašování nejšikovnějších a nesnaživějších táborníků. Následovalo loučení, objímání a došlo i na potůčky slz.

Tímto vám, děti, děkujeme za čas, který jste s námi strávily. Věříme, že se vám u nás líbilo a že se vracíte domů obohacení o netradiční zážitky a krásná poznání.