Škola jako filmové studio

spsoaub Novinky

Včerejší den byl pro naši školu výjimečný. Navštívila nás pražská filmová agentura v doprovodu mediálně známých osobností. Nadaná herečka a zpěvačka Eva Burešová a populární youtuber Pedro k nám dorazili, aby natočili třídílný sedmiminutový seriál Řemeslo je cool podporující pozitivní vnímání řemesel mezi mladými lidmi.

Naše škola se nedostala do úzkého výběru filmařů jen tak náhodou. Agentura hledala mezi nejrůznějšími středními školami v rámci celé České republiky. Do svého projektu pak vybrala a zapojila pouze tři, které vyhodnotila jako školy schopné reprezentovat atraktivním způsobem vybrané učební obory. Hlavními kritérii bylo technickým zázemí, styl výuky i mnohé další.

Za naši školu se pro tento účel staly vlajkovou lodí obory autoelektrikář společně s autokarosářem, dále elektrikář  a obráběč kovů.

Na výsledek této celodenní akce si ještě chvíli počkáme, ale není pochyb, že se bude na co koukat!

Svou školu tak už brzy spatříte na oblíbených sociálních sítích, stránce youtube i na celostátních komerčních obrazovkách.