Školní tým F1 na návštěvě ve firmě PRECIZ

spsoaub Novinky

Členové týmu INF1NITY navštívili firmu PRECIZ Napajedla, která byla v minulém školním roce jedním z nejvýznamnějších finančních partnerů týmu. V úvodní části se nás ujala paní Ivana Mužíková, která nám ze své pozice personální vedoucí představila současnost firmy, její vize, možnosti pracovního uplatnění a taky základní výrobní program. Formou videí jsme se seznámili rovněž s dalšími aktivitami firmy PRECIZ.

Pak jsme dostali možnost představit soutěž F1 ve školách, naše aktivity v průběhu školního roku i při samotném finále v Praze. V PRECIZU tak měli možnost vidět, s čím konkrétně nám svou pomocí přispěli.

Další částí návštěvy byla prohlídka výrobních prostor a popis všech technologií, které se ve firmě používají. Tolik velkých brusek pohromadě se jen tak nevidí! Firmou nás ochotně provedl koordinátor výroby pan Lukáš Tománek, který zodpověděl všechny naše dotazy.

Firma, zabývající se především broušením oceli, v současné době plánuje rozšíření výrobních prostor a už teď poptává zaměstnance na pracovní pozice (možno i brigádně, případně na souvislé praxe):

  • obsluha CNC
  • brusič
  • zámečník

Děkujeme firmě PRECIZ za velkou podporu naší soutěže a umožnění návštěvy.

Za tým INF1NITY Petra Janíčková