Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

admin Novinky

Středa 24. 5. 2023 se zapíše do paměti studentů tříd S4 a ME4A jako den oficiálního ukončení jejich středoškolského studia.

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení se konalo v prostorech školní auly za účasti rodiny. Doklad o úspěšně složené zkoušce z dospělosti si studenti převzali z rukou ředitele školy za doprovodu třídních učitelů. Akci provázel slavnostní program plný poezie, hudby, prezentací i motivačních projevů.

Některým studentům se navíc dostalo zvláštního vyznamenání v podobě Ceny děkana, kterou  jim přijel osobně předat proděkan Fakulty strojního inženýrství VUT Brno doc. Ing. Vítězslav Máša, Ph.D. Letošní předávání si vyžádalo i další speciální ocenění, a to Ocenění ředitele školy. To si vysloužil Marek Durďa za svůj působivý úspěch v podobě několikanásobného vítězství na soutěži Středoškolská odborná činnost.

Oceněným studentům a všem čerstvým absolventům gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalších let! Věříme, že roky strávené na SPŠOA se pro ně stanou krásnou a nezapomenutelnou vzpomínkou, ke které se budou vracet řadu let.