Zapoj se do soutěže Show-off

spsoaub Novinky

Milé studentky, milí studenti,

 

fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně organizuje celouniverzitní akci, soutěž Show-off. Jedná se o klání těch nejlepších studentů v prezentačních dovednostech v anglickém jazyce.

Kvůli pandemii covidu-19 se loňský, 10. ročník soutěže, zrealizoval online. Ten letošní, 11. ročník, proběhne opět na půdě univerzity. Pro studenty je to jedinečná příležitost vyzkoušet si své znalosti, dovednosti, ale i komunikaci s lidmi, kteří už něco dokázali. V porotě totiž zasedají manažeři firem, prorektoři, děkani či proděkani, tedy lidé pohybující se v top managementu různého typu organizací. V rámci strategie propojování teorie s praxí, v tomto případě tedy firmami, vyhlašuje UTB každý rok nová témata, na kterých se podílejí i samotné sponzorské firmy.

Studenti získávají od firem hodnotné ceny (jazykové zkoušky Cambridge, věcné ceny od HP TRONIC, ExxonMobil, elektronické slovníky, knihy, nejrůznější vouchery, vstupenky a spoustu dalších cen od univerzity).

Soutěž se bude konat ve středu 23. března 2022 od 10:00 do 14:00 hod. Podle počtu celkových přihlášek tak UTB osloví jednoho nebo i více studentů z každé přihlášené školy.

V příloze naleznete plakát a informace k soutěži. Studenti si mohou přes QR kód na plakátu načíst veškeré informace, které jsou k dispozici na webu FHS UTB: https://fhs.utb.cz/nase-akce/show-off-ss/

Věřím, že Vás tato nabídka zaujme, jelikož ceny jsou víc než lákavé.

Neváhejte tedy a přihlaste se svému vyučujícímu anglického jazyka,

přihlášky do soutěže je třeba odeslat do 10. března 2022.

 

 

Blanka Smetanová